Embleemirännak 2023 ehk Sassmänni uued seiklused

Eelmie aasta kiri tuli nii hästi välja, et ei hakanudki seda muutma:

See juhtub jälle … jälle …. jälle…jälle! – krt, kaja raisk.

Ei ei, mitte koroona. Noh, koroona juhtub ka jälle, aga mitte sellest ei tahtnud ma (jälle) rääkida. Sass tahab jälle seiklema minna ja sõbrad kaasa kutsuda.

Plaan on minna Nõva piirkonda.

Plaan on traditsiooniliselt lihtne:
Rännak toimub 07.-08. jaanuar 2023 (kui on paras aeg pühadekilod maha jalutada) aga täpem marsruut on vel otsustamisel (Sass on maastikullurel). Transpordiks maleva väikebuss(id), millega saab alale ja pärast tagasi Planku.
Öiseks laagerdamiseks on ette nähtud jaotelgid, õhtu ja hommikusöök valmib pajas lõkkekohal, kokkab Sass isiklikult. Söömine katelokkidest (toidumoon veebli varasalvest), meelelahutuseks Sassi lood oma kangelastegudest .
Osaleda võib ka ilma ööbimiseta, kuid sel juhul on transport enda korraldada.
Et üritus rännaku nime saaks kanda, siis enne laagrisse jäämist püüame ka pisut üht jalga teise ette tõsta. rännaku pikkus u 20 km.
Rännakuks peaks iga võitleja kaasa võtma täpselt niipalju varustust, kui ise vajalikuks peab. Miinimum on söögikraam (mis jagatakse tagalaautost) ja söögitegemise vahendid (mis peaksid olema isiklikud). Kes soovib tulla täisvarustuses oma macholikkust näitama, siis ka see on teretulnud. Sass kavatseb rännata kergelt. Ja kui kõht täis, siis tagasi baaslaagrisse, kus tegevus vastavalt eelkirjedatule.
Et esimese päeva pingutusest kanged liigesed liikuma saada, viskame teisel päeval u 10 km juurde. 
Osalema on oodatud nii karvased kaitseliitlased kui ka peenem rahvas ehk naiskodukaitsjad, abikaasad, lapsedsõbrad ja naabrid (kaasa võib võtta ka koduloomad, sh. eksootilised nagu roosad pantrid) kes usuvad, et matkamise ja metsas magamisega hakkama saavad. Endast võivad teada anda ka sellised austusväärsed võitlejad, kes matkata ei viitsi, kuid on nõus parankat keerama ja/või matka ajal laagrit valvama.
Üldiselt on eeldatud, et igal võitlejal on oma isiklik varustus olemas, kuid kui kellelgi jääb olulisest varustusest puudu, siis
ühendust võtta oma allüksuse vanemaga.
Malevkonna liikmed (sh. naiskodukaitsjad) teenivad rännaku läbimisega välja õiguse kanda vormil Lääne malevkonna embleemi. Embleemi saavad rännaku läbinud kätte kohapealt ürituse lõpus.

 

Tänud tähelepanu eest!
vanem-lipnik Jackson

 

Rubriigid: Tegevus. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.